Otevřít

Odhalte slabá místa e-shopu díky Google Analytics

Jak najít na e-shopu chyby pomocí Google Analytics

Jestli e-shop vydělává nebo ne, to zjistíme snadno. Ale jak odhalit jeho slabá místa? Jak zjistit, co je na webu dobře a co špatně? Na workshopu vás naučíme nejen jak zacházet s Google Analytics.

Mimo to, že si ukážeme, jak vyhodnocovat fungování e-shopu v nejrozšířenějším bezplatném analytickém nástroji se také podíváme na to, jak vyhodnocovat obchodní data, která na e-shopu vznikají a jak na jejich základě zlepšit své podnikání.

Co po absolvování workshopu budete umět?

 • Schopnost rychle se zorientovat v prostředí a funkcích Google Analytics.
 • Zjistíte, která metrika co znamená, proč je důležitá a jak ji použít při vyhodnocování dat.
 • Správně reagovat na zjištěné výsledky.
 • Ukážeme vám, kolik důležitých údajů pro váš business zjistíte z obchodních dat.

Na workshopu budete potřebovat vlastní notebook a přihlašovací údaje k vašemu účtu Google Analytics.

Workshop je individuální a termín vám tedy rádi uzpůsobíme na míru až pro 5 lidí z vaší firmy. Vypsaný termín je pouze orientační.

Hodí se vám více jiný termín? Napište nám na skoleni__at__oxyshop.cz. Cena workshopu se se změnou termínu nemění.

V ceně workshopu je zahrnuto:

 • drobné občerstvení v průběhu workshopu
 • studijní materiály
 • individuální konzultace se specialistou online marketingu
 • certifikát o absolvování workshopu

Workshop doporučujeme pro:

 • správce PPC kampaní, ať už začátečníky či pokročilé
 • majitele e-shopů a provozovatele firemních webů
 • pracovníky marketingu a marketéry na volné noze
 • manažery i majitele firem

K účasti na workshopu nepotřebujete žádné speciální znalosti či dovednosti a je vhodné pro začátečníky i pokročilé. Nemusíte být majitelem oXyShopu, naše workshopy a školení jsou vhodné pro jakékoliv e-shopy.

Cena školení

Workshop je individuální. Cena platí až pro 5 lidí z jedné firmy.

 • Cena pro klienty oXy 25% sleva pro všechny naše zákazníky 2 990 Kč
 • Základní cena bez DPH 3 990 Kč

Termíny školení

Termín vám rádi uzpůsobíme na míru, dejte nám ho pouze vědět do poznámky v rezervačním formuláři.

Individuální školení
Přizpůsobíme vám čas i místo
Školení pro mě určitě bylo přínosné. Lektoři vše vysvětlili srozumitelně a opírali se o praktické příklady. Líbilo se mi přirovnání i k již k existujícím kampaním, kdy lektoři vysvětlili, co je na nich dobře a co je naopak špatně. Překvapilo mě, jaké cíle si zvolit především u reklamy na sociálních sítích, a jakým způsobem zde reklamní sdělení formulovat. Získané znalosti ve firmě určitě uplatníme!
Petr Chochole, BMW M Jakeš
Díky Vám a Vašim školením jsem vždy nabitá energií a hlavně chutí prodávat. Přínos z tohoto školení je maximální a spokojenost také. Už se těším na další Vaše školení, které mi ukáže další triky a tipy pro náš web.
Lucie Eliášová, DA Servis CZ, s.r.o.
Výborná munice ke spuštění revoluce na eshopu :)
Václav Sikora, SikoraShop.cz
Dozvěděla jsem se všechno, co jsem potřebovala, a odcházím s pocitem, že i ve chvíli, kdy spustíte ostrou verzi eshopu, nebude člověk hozen do vody, ale bude tu stále pomoc z Vaší strany.
Marcela Zámarská, Pastelka.eu
Školení pro mne, jakožto začátečníka na poli internetového obchodování, bylo velmi přínosné. S průběhem školení jsem velice spokojen. Lektor příjemně prezentoval a zodpověděl všechny naše dotazy. Dozvěděl jsem se vše potřebné, co mě v danou chvíli zrovna napadlo.
Radim Papírek, DioArt.cz
Díky školení jsem si uvědomil, které věci dělám dobře a kde má náš eshop rezervy. Dozvěděl jsem se praktické věci o komunikaci se zákazníky, na základě kterých jsem upravil texty v některých automaticky rozesílaných e-mailech.
PharmDr. Martin Kopecký, PhD., Lekarnazdravi.cz
oXy Online nám značnou měrou rozšířilo obzory a vyvedlo nás hned z několika mylných předpokladů. I díky tomuto šťastně zvolenému počátečnímu kroku nyní provozujeme velmi úspěšný eshop.
Pavel Kocourek, Technicke-soucasti.cz
Školení, které mi rozšířilo obzory. Uvědomil jsem si, že pokud chcete pořádný eshop se skvělými referencemi a reklamou a vysoké ohodnocení, dá to dost práce, ale jde to!!! Což je skvělé. Velmi si cením, že školení probíhá v malém počtu, protože je kvalitnější a je možné probrat spoustu dotazů. Děkuji za vše.
Martin Siegl, Obchod.sanicare.cz
Ve spolupráci s lektorem jsme vybavili studio cca za 45.000 Kč. Výsledek ale stojí za to! Po přefocení výrobků očividně stoupla prodejnost mnohdy ze dne na den. Prodej nově uvedených výrobků s kvalitními fotografiemi se rozběhl prakticky ihned. Přitom dříve trvalo týdny, než jsme dosáhli obdobného výsledku.
Ing. Roman Küršner, Krmivahulin.cz