Otevřít

Sledujte novinky z oboru a oXyShopu

Trendy, tipy a sem tam i něco ze zákulisí

92 % nákupů velkoobchodů začíná internetovým vyhledáváním

V oblasti marketingu existuje jedna jediná jistota. Jsou to rychlé změny, jejichž rychlost ještě zXnásobila pandemie covidu. Stejně jako se rychle posouvá segment B2C, se významně mění také nákupní chování velkoobchodů. Zvyšuje se počet interakcí, které vedou k nákupu. Do rozhodování vstupuje více lidí. Jaký to má vliv na rozvoj velkoobchodů v online prostředí ve světě, ale hlavně v České republice? Kolik % velkoobchodů již v e-commerce podniká a kolik zákazníků u nich prostřednictvím internetu nakupuje? V článku vám přinášíme konkrétní data a statistiky o velkoobchodech a online podnikání.

7. září 2021

Systém řízení skladů (WMS) - 10 praktických rad, proč a jak zakomponovat WMS do svých procesů

Co to je systém řízení skladů nebo-li Warehouse Management System (WMS), a jak se liší od ERP modulu pro sklad? Komu se vyplatí? Proč do něj investovat? Na 10 nejčastějších otázek e-shoperů v oblasti systému řízení skladů odpovídal odborník na logistiku Petr Litavec, Project & Marketing Manager společnosti Fulfillment by Authentica.

19. srpen 2021

Omnichannel - kterými kanály vyplout zákazníkům vstříc?

S rychlým rozvojem technologií se podnikatelské vody čeří. Možná, že v nastalém zmatku začínají tak trochu chaoticky plavat i vaši zákazníci. Nedovolte konkurenci, aby vám je ulovila. Je třeba jednat strategicky a působit konzistentně. Označte vašim zákazníkům jasně kanály, kterými bezpečně a bez loknutí doplavou až k vám.

12. srpen 2021

Jak začít s podnikáním na internetu? 3 konkrétní kroky a dostupné návody, které vám pomohou

Vstup do e-commerce znamená především obrovskou příležitost. Nabízí mnoho výhod pro vaše zákazníky a s tím spojený rozvoj vašeho podnikání. Nováčky může od e-commerce odrazovat strach z konkurence, složitost on-line prostředí či neznalost všech nástrojů a možností. Ale pokud postupujete krok za krokem a budete mít pod kontrolou čísla a vypracovanou strategii, významně zvýšíte vaši šanci.

5. srpen 2021
Celkem 344 záznamů
<<Předchozí12358Další>>