Otevřít

Novinky

Podívej se, co se u nás zrovna děje!

Cestovatelé v oXyShopu: Honza v Kanadě

V minulém díle seriálu Cestovatelé v oXyShopu se s námi Honza podělil o své zážitky z Indonésie a Nového Zélandu. Po roce a půl v zahraničí zavítal na léto domů do Čech. Nevyužít zajištěná víza do Kanady by ale byla škoda, a tak se v září Honza vypravil opět na letiště. Jeho cílem bylo městečko Jasper.

4. září 2020

Jaké teambuildingy zažijete v létě v oXy?

Jak trávíme dlouhé letní dny? V karanténě jsme sice podnikali akce jako online pivo na Zelený čtvrtek, ale společné aktivity nám chyběly. A proto si je teď o to víc užíváme - ať už je to posezení na zahrádce s lahodným mokem nebo již tradiční sportovní odpoledne s volejbalem, bowlingem nebo minigolfem. Zvládli jsme si i pozvednout tepovku adrenalinovou jízdou nebo si procvičit hlavu na exit games. Co vymyslíme příště? Nejlépe i s nováčky, které do týmů hledáme?

7. srpen 2020

E-shopy provozované našimi kolegy: zdravá výživa

Jeden z benefitů, který v oXy můžeme využít, je provoz vlastního e-shopu zdarma. Díky tomu mohou kolegové, kteří benefit využijí, více proniknout do světa e-commerce. Vědí, s čím se e-shopeři nejčastěji potýkají, jaké problémy řeší. Svými zkušenostmi pak pomáhají provozovat úspěšný online business našim klientům. Jeden z kolegů, který tento benefit využil, je Tomáš, který si založil e-shop se zdravou výživou. Proč jeho podnikání skončilo a jaké znalosti mu tato zkušenost přinesla?

23. červenec 2020
Celkem 25 záznamů
<<Předchozí1235Další>>