Otevřít

Sledujte novinky z oboru a oXyShopu

Trendy, tipy a sem tam i něco ze zákulisí

Evropská směrnice ruší poplatky za platbu kartou

Na základě evropské směrnice o platebních službách (PSD2 – Payment Services Directive) přijal Parlament ČR v loňském roce nový zákon o platebním styku. Tento zákon, který směrnici implementuje do české legislativy, nabyde účinnosti již 13. ledna 2018. Zákon přináší několik zajímavých novinek, které mohou zahýbat situací na trhu české ecommerce.

12. leden 2018

iDoklad zavedl placené tarify

Po šesti letech fungování zpoplatnil iDoklad vybrané funkce a zavedl placené tarify. Jako bonus uvádí 60denní užívání nejvyššího Prémiového tarifu zdarma. iDoklad je cloudová služba na správu a vystavování faktur. Na českém trhu fungují od roku 2011.

1. červen 2017

oXyShopy a elektronická evidence tržeb (EET)

Téma EET neboli elektronické evidence tržeb je ožehavé, a to zejména kvůli nejasné specifikaci ve Sbírce zákonů č. 112/2016 Sb. o evidenci tržeb a jeho doprovodného zákona. Jeho spuštění se blíží a většiny klientů oXyShopu se dotkne od 1. března 2017. Všem našim klientům proto nabízíme pomoc a poradenství. Aktivně komunikujeme s Finanční správou a zjišťujeme pro Vás aktuality. V první řadě přinášíme informace o tom, co se aktuálně děje.

Michaela Trněná
8. listopad 2016

B2C i B2B internetové obchody

Internetové prodejní systémy oXyShop jsou používané pro všechny modely e-commerce podnikání. Ať už se jedná o klasický způsob prodeje koncovým zákazníkům, známý pod zkratkou B2C, nebo o velkoobchodní prodej dodavatelům, B2B, řešení oXyShop se mu přizpůsobí. Časté jsou rovněž případy propojení obou systémů.

7. říjen 2015
Celkem 8 záznamů
<<Předchozí12Další>>