Otevřít

Zvyšte zisk svého e-shopu díky PPC reklamě

Naučte se tvořit reklamní kampaně v Google Ads a Sklik

Jak funguje PPC reklama a jak se měří, to vám řekne skoro každý. Ale na to hlavní se často zapomíná. A to jak pomocí PPC reklamy a cenových srovnávačů opravdu vydělávat peníze…

Naučíme vás, jak si určit priority a jak rozumně investovat, aby výkonnostní reklama byla skutečně zisková. Na konci školení poznáte dobrou reklamu od špatné, dokážete správně vypočítat výnosnost a budete vědět, kdy je reklamu lepší vypnout.

Na co se můžete těšit?

 • Ukážeme vám klíčový proces, který většina podnikatelů neudělá před tvorbou PPC reklam
 • Poradíme vám, jak ušetřit správným dělením rozpočtů a reklamních sestav
 • Naučíme vás, jak reklamy vytvářet a vyhodnocovat, abyste okamžitě poznali, zda vydělávají
 • Vše vám vysvětlíme jednoduše a prakticky, bez termínů a teorií

Součástí školení je individuální konzultace s našimi specialisty online marketingu, kteří s vámi konkrétně proberou vaše reklamní kampaně.

V ceně školení je zahrnuto:

 • drobné celodenní občerstvení v průběhu školení
 • studijní materiály
 • individuální konzultace se specialistou online marketingu
 • certifikát o absolvování školení

Školení doporučujeme pro:

 • správce PPC kampaní (spíše začátečníky)
 • majitele e-shopů a provozovatele firemních webů
 • pracovníky marketingu a marketéry na volné noze
 • manažery i majitele firem

K účasti na školení nepotřebujete žádné speciální znalosti či dovednosti a je vhodné pro začátečníky i pokročilé. Nemusíte být majitelem oXyShopu, naše školení jsou vhodná pro jakékoliv e-shopy.

Časový harmonogram

09:50 - 10:00 Příchod účastníků
10:00 - 12:00 Strukturování reklam na základě prodejního sortimentu
12:00 - 13:00 Tvorba a praktické ukázky různých typů reklamních kampaní
13:00 Možnost individuální konzultace se specialistou online marketingu

Cena školení

V ceně je zahrnuto občerstvení i studijní materiály. Na školení můžete po domluvě přijít i s kolegou.

 • Cena pro klienty oXy 25% sleva pro všechny naše zákazníky 2 990 Kč
 • Základní cena bez DPH 3 990 Kč

Termíny školení

Individuální školení
Přizpůsobíme vám čas i místo
Školení pro mě určitě bylo přínosné. Lektoři vše vysvětlili srozumitelně a opírali se o praktické příklady. Líbilo se mi přirovnání i k již k existujícím kampaním, kdy lektoři vysvětlili, co je na nich dobře a co je naopak špatně. Překvapilo mě, jaké cíle si zvolit především u reklamy na sociálních sítích, a jakým způsobem zde reklamní sdělení formulovat. Získané znalosti ve firmě určitě uplatníme!
Petr Chochole, BMW M Jakeš
Díky Vám a Vašim školením jsem vždy nabitá energií a hlavně chutí prodávat. Přínos z tohoto školení je maximální a spokojenost také. Už se těším na další Vaše školení, které mi ukáže další triky a tipy pro náš web.
Lucie Eliášová, DA Servis CZ, s.r.o.
Výborná munice ke spuštění revoluce na eshopu :)
Václav Sikora, SikoraShop.cz
Dozvěděla jsem se všechno, co jsem potřebovala, a odcházím s pocitem, že i ve chvíli, kdy spustíte ostrou verzi eshopu, nebude člověk hozen do vody, ale bude tu stále pomoc z Vaší strany.
Marcela Zámarská, Pastelka.eu
Školení pro mne, jakožto začátečníka na poli internetového obchodování, bylo velmi přínosné. S průběhem školení jsem velice spokojen. Lektor příjemně prezentoval a zodpověděl všechny naše dotazy. Dozvěděl jsem se vše potřebné, co mě v danou chvíli zrovna napadlo.
Radim Papírek, DioArt.cz
Díky školení jsem si uvědomil, které věci dělám dobře a kde má náš eshop rezervy. Dozvěděl jsem se praktické věci o komunikaci se zákazníky, na základě kterých jsem upravil texty v některých automaticky rozesílaných e-mailech.
PharmDr. Martin Kopecký, PhD., Lekarnazdravi.cz
oXy Online nám značnou měrou rozšířilo obzory a vyvedlo nás hned z několika mylných předpokladů. I díky tomuto šťastně zvolenému počátečnímu kroku nyní provozujeme velmi úspěšný eshop.
Pavel Kocourek, Technicke-soucasti.cz
Školení, které mi rozšířilo obzory. Uvědomil jsem si, že pokud chcete pořádný eshop se skvělými referencemi a reklamou a vysoké ohodnocení, dá to dost práce, ale jde to!!! Což je skvělé. Velmi si cením, že školení probíhá v malém počtu, protože je kvalitnější a je možné probrat spoustu dotazů. Děkuji za vše.
Martin Siegl, Obchod.sanicare.cz
Ve spolupráci s lektorem jsme vybavili studio cca za 45.000 Kč. Výsledek ale stojí za to! Po přefocení výrobků očividně stoupla prodejnost mnohdy ze dne na den. Prodej nově uvedených výrobků s kvalitními fotografiemi se rozběhl prakticky ihned. Přitom dříve trvalo týdny, než jsme dosáhli obdobného výsledku.
Ing. Roman Küršner, Krmivahulin.cz