Otevřít

Tým online marketingu

Za úspěchem stojí lidé. Poznejte blíže náš tým expertů, který pomáhá desítkám e-shopů růst.

Společnost oXyShop je jediný dodavatel velkých, středních a pronajímaných e-shopů, který vám může poskytnout kompletní online marketingovou podporu. Nebylo by to možné bez přátelských a spolehlivých lidí, kteří vytvořili tým online marketingu. E-shopům poskytujeme marketingový servis už od roku 2014 a od té doby stále rozšiřujeme tým interních i externích expertů.

Seznamte se s námi

Head of Digital Marketing

Ondřej Pešák

ondrej
ondrej

Ondra má zkušenosti se sociálními sítěmi, PR a vedením týmu copywriterů. Navrhuje také komunikační a obsahové strategie. Je profesionál v zavádění chytrých reklamních systémů a s personalizací e-mail marketingu. Vytvořil už desítky unikátních e-mailových strategií, které dnes pomáhají e-shopům z mnoha sortimentních skupin.

Ondra je velmi aktivní a energický člověk, který umí výborně improvizovat a hledat rychlá řešení. Zároveň vám vždy řekne upřímný názor na probírané téma, ať už je jakékoliv.

Digital Marketing Strategist

Aneta Tomaluková

aneta
aneta

Aneta je klíčový spolupracovník oXyShopu už více než tři roky. Má bohaté zkušenosti s desítkami klientů z řad velkých i malých e-shopů. Aneta dokáže každému e-shopu dát vizi, vytvoří procesy a naplánuje práci na několik měsíců dopředu. Pod jejím vedením vznikají celé nové e-shopy, které mají nakročeno k úspěchu.

Aneta je nesmírně pracovitá profesionálka, která si zakládá na férovosti a perfektně odvedené práci. Na sebe i své kolegy je velmi přísná, aby výsledek byl vždy perfektní a e-shop rostl co nejlépe.

Performace Specialist

Lukáš Lesovský

lukas
lukas

Lukáš je prvotřídní PPC specialista a expert na optimalizaci e-shopů pro vyhledávače. Sleduje nejnovější trendy ve výkonnostním marketingu a své výsledky opírá o jasná čísla a fakta. Díky jeho práci roste zisk většiny spravovaných e-shopů mnohem rychleji než náklady.

U Lukáše se vždy můžete spolehnout, že se bude opírat o čísla. Vždy se soustředí na to, aby jeho práce byla měřitelná a bylo možné ji zlepšovat na základě tvrdých faktů. I když vysvětluje klientům technické podrobnosti, vždy zůstává přátelský a empatický.

Performace Specialist

Jan Veverka

jan-veverka
jan-veverka

Honza je v našem týmu poměrně nový, ale o to víc energie do práce dává. Špičkovou péči o klienty dokazuje analýzami a pravidelnými SEO audity, takže řeší problémy e-shopu ještě dříve, než se mohou plně projevit ve vyhledávači. Díky Honzovi mají e-shopy, které s námi spolupracují, své texty v pořádku.

Honza se nebojí žádného úkolu. Klientům vždy ochotně vše vysvětluje a svými nápady pravidelně zlepšuje rozvoj e-shopů. V každé situaci se setkáte s jeho úsměvem a chutí pomoci každému kolegovi i klientovi.

Content Specialist

Tomáš Pektor

tomas-pektor
tomas-pektor

Tomáš je náš nejnovější člen týmu, ale v online marketingu není žádný začátečník. Tomáš nastavuje nestandardní e-mail marketingové kampaně pro různorodé e-commerce projekty. Denně proniká do hloubky největších projektů a experimentuje s využívanými postupy.

Tomáš svou práci vykonává zodpovědně. Rád sleduje nové trendy, je originální a ke každému klientovi přistupuje individuálně. Pracuje i s grafikou a jeho výsledky odpovídají jeho tvrdé práci.

Příběhy e-shopů, které tento tým už posunul

ISOLINE
Díky online marketingovému týmu oXyShopu jsme zbourali představu o naší předchozí strategii a začali jsme se na náš produkt dívat jiným pohledem. Společně jsme navrhli roadmapu kampaní na celý rok a vytvořili kompletně novou komunikační strategii. Konečně zjišťujeme, jak vlastně mluvit o našem produktu, aby mu naši zákazníci rozuměli. Proběhla renovace e-mail marketingu, video reklamy, celého webu i výkonnostních reklam. Nyní společně budujeme nový e-commerce model prodeje. Jsme rádi, že nás oXyShop posouvá kupředu.
Robert Mička, jednatel ISOLINE
Fotolab
U společnosti oXyShop provozujeme e-shop na míru a spolupracujeme také v on-line marketingu. Díky tomu, že máme tým online marketingu a technické řešení e-shopu pod jednou střechou, došlo k velkému posunu ve výkonu e-shopu. Efektivita výkonnostních kampaní na Google se meziročně ztrojnásobila a provedlo se mnoho změn v marketingové strategii. Je pro nás důležité, že máme k dispozici vlastního projektového manažera, který řeší veškeré naše požadavky rychle a operativně, včetně neustálého vývoje pro zrychlení celého e-shopu.
Filip Piwowarczik, e-commerce manažer Fotolab
mPouzdra
Spolupráci s online marketingovým týmem jsme zahájili v roce 2018. Společně jsme vytvořili promyšlenou e-mail marketingovou strategii, která vychází z našeho poměrně složitého sortimentu. Díky této strategii nyní můžeme segmentovat více než 3 000 zákazníků a oslovit je s nabídkou na míru. Výsledkem personalizovaných newsletterů je nárůst objednávek z e-mailových kampaní.
Jan Maštera, jednatel Mpouzdra.cz
ROEKE
S týmem online marketingu spolupracujeme prakticky na všech formách reklamy a se spoluprací jsme velice spokojení. Oceňujeme ochotu týmu zaškolit nás do problematiky a vše nám vždy jasně vysvětlit. Vypracovali jsme spolu strategii e-shopu a zaměřili jsme se i na strategii benefitů pro naše zákazníky. To vše vedlo ke značnému růstu našeho e-shopu.
Petr Laník, jednatel ROEKE
Celtic Supply
Se správou PPC reklamy týmem online marketingu oXyShopu jsem velice spokojený. Meziroční nárůst tržeb zaznamenáváme již od prvních měsíců vzájemné spolupráce. Nyní je náš meziroční nárůst až 75 %, což je skvělé! Díky kvalitní PPC reklamě roste náš e-shop, a proto můžu spolupráci s online marketingem vyhodnotit velice pozitivně.
Tomáš Kudweis, jednatel Celtic Supply

Seznamte se s našim týmem

Nezávazně nám napište nebo zavolejte. Ozveme se vám nejpozději do druhého pracovního dne. Nejdříve si promluvíme o vašem online podnikání a pořádně si vás vyslechneme. Teprve potom přijdeme s individuální nabídkou, která pro vás bude dávat smysl.

Anebo navštivte naše školení či workshop. Víme, že vám tak můžeme ušetřit desítky tisíc, protože si uděláte jasno v tom, kterým směrem se vydat a jaké služby vlastně poptávat. Našim cílem je zlepšit nejen tržby vašeho e-shopu, ale především jeho profit.