Otevřít

Novinky

Podívej se, co se u nás zrovna děje!

E-shopy provozované našimi kolegy: obrazy malíře Jiřího Bělohlávka

Provozování svého e-shopu pomáhá kolegům mít ten správný vhled a pochopení pro potřeby našich klientů. Vědí, s čím se nejčastěji potýkají a v jaké oblasti potřebují pomoci. Své zkušenosti z provozování e-shopu využívá pro svou práci i náš obchodník Martin. Proč se rozhodl prodávat obrazy malíře Jiřího Bělohlávka? A co při prodeji považuje za klíčové?

2. červen 2020

Cestovatelé v oXyShopu: Uvízlí v Peru

Současná doba cestování příliš nepřeje, proto jsme se rozhodli naplnit vás cestovatelskými zážitky alespoň formou nového blogového seriálu – Cestovatelé v oXyShopu. A začneme rovnou nejčerstvější cestovatelskou zkušeností Tomáše z týmu digitálního marketingu.

29. květen 2020

Jak se změnila práce našeho HR týmu v době koronaviru?

Když pracujete v HR, tak je do velké míry pro to, že vás těší kontakt s lidmi, rádi se seznamujete, rádi spolupracujete. Proto když trávíte čas doma bez kontaktu se všemi těmi milými lidmi, které jste seznamovali s firmou i lidmi v ní a pomáhali jim stát se součástí celku, o který pečujete, jste tak trochu na slepé koleji. Jak s odstupem několika týdnů hodnotíme my z HR své působení z domu? A jak jsme se na situaci adaptovaly?

24. duben 2020
Celkem 54 záznamů