Otevřít

Novinky

Podívej se, co se u nás zrovna děje!

Specializace oXyShopu: analytik

Analytici jsou důležitou součástí našeho největšího týmu, který je vyhrazený pro vývoj e-shopu CZC.cz. Analytik funguje jako „spojovací článek“ mezi všemi zainteresovanými stranami. Je pravou rukou Product Ownera. Jeho hlavním úkolem je přeložit požadavky a přání klientů a uživatelů do zadání srozumitelného pro programátory. Na co se naši analytici zaměřují, jak vnímají své pracovní nástroje a jak se jim u nás daří? Přečtěte si v dalším díle seriálu o specializacích.

9. únor 2020

Specializace oXyShopu: Product Owner

Product Owner se maximálně snaží porozumět zákazníkovi, jeho cílům a potřebám. On je tím, kdo na straně dodavatele definuje vize produktu, vysvětluje týmu cíle, určuje priority, rozhoduje, na které funkcionalitě se bude pracovat dříve, na které později nebo vůbec. Úzce spolupracuje se zákazníkem, vývojovým týmem i celou firmou.

24. leden 2020

Specializace oXyShopu: markeťák

Marketing je super cool! Alespoň to tvrdí naši markeťáci, kteří pečují o značku oXyShop. Díky nim vzniká obsah na našem webu i sociálních sítích, účastní se konferencí, vytváří případové studie, e-mailingy, reklamní předměty či organizují akce pro zákazníky. Energie mají na rozdávání, jsou milí, kreativní a je jich všude plno.

10. leden 2020

Specializace oXyShopu: systémový administrátor

Systémoví administrátoři poskytují zázemí a podporu všude tam, kde ji potřebujeme. Spravují servery a běhové prostředí, dohlíží na zabezpečení celé sítě, ladí rychlost. Pečují o zálohování dat, licence, vývojová prostředí i o HW, na kterém pracujeme. Při vzniku nových projektů pomáhají navrhnout vhodnou architekturu infrastruktury. Denně sledují novinky a studují nové věci.

13. prosinec 2019

Specializace oXyShopu: tester

Tester je nepostradatelným členem vývojového týmu. Snaží se procházet aplikací jako její uživatel a najít chyby. Postupuje podle testovacích scénářů, které si připravuje, často konzultuje s vývojáři. Vyhledává a využívá nástroje, které chování aplikace prověřují za něj. Zaznamenává chyby a předává je týmu k úpravě.

22. listopad 2019
Celkem 13 záznamů
<<Předchozí123Další>>