Otevřít

Novinky

Podívej se, co se u nás zrovna děje!

Honza hledá do svého týmu PHP vývojáře. Přidáš se?

Jmenuji se Honza a jsem vedoucí vývoje v oXyShopu. Zodpovídám za tým vývojářů i za čistotu a udržovatelnost našeho kódu. Nastavuji a podporuji spolupráci vývojářů a dalších specialistů. Denně řešíme zajímavé nové projekty velkých e-shopů na míru. Hledám do týmu posilu. Ideálně programátora, který se už trochu otrkal a chce teď do svého rozvoje pořádně šlápnout. Poradíš si s back-endem e-commerce aplikace v PHP? Máme pro tebe příležitost. Proč bys měl jít právě k nám?

18. září 2020

Náš HR tým v novém složení a nové síle

Od listopadu pracuje HR tým oXyShopu v novém složení. Naše HR matadorka Magda má hned dvě nové kolegyně, Kateřinu a Karolínu. "Již od prvního okamžiku si užíváme super spolupráci a dobrou náladu, kterou chceme co nejvíce přenášet i do týmů". Na co se s příchodem nových posil mohou stávající i noví kolegové v oXy těšit?

29. listopad 2019

Seriál specializace oXyShopu

V oXyShopu najdeš 100+ specialistů, kteří dohromady přináší na trh jedna z nejlepších řešení pro e-commerce projekty v ČR. Najdeš u nás programátory, projektové manažery, specialisty na testování, front-end, ale i specialisty na marketing, lidské zdroje nebo třeba back office, bez kterého by se firma neobešla.

26. červenec 2019
Celkem 9 záznamů
<<Předchozí12Další>>