Otevřít

Novinky

Podívej se, co se u nás zrovna děje!

Jaké teambuildingy zažijete v létě v oXy?

Jak trávíme dlouhé letní dny? V karanténě jsme sice podnikali akce jako online pivo na Zelený čtvrtek, ale společné aktivity nám chyběly. A proto si je teď o to víc užíváme - ať už je to posezení na zahrádce s lahodným mokem nebo již tradiční sportovní odpoledne s volejbalem, bowlingem nebo minigolfem. Zvládli jsme si i pozvednout tepovku adrenalinovou jízdou nebo si procvičit hlavu na exit games. Co vymyslíme příště? Nejlépe i s nováčky, které do týmů hledáme?

7. srpen 2020

E-shopy provozované našimi kolegy: zdravá výživa

Jeden z benefitů, který v oXy můžeme využít, je provoz vlastního e-shopu zdarma. Díky tomu mohou kolegové, kteří benefit využijí, více proniknout do světa e-commerce. Vědí, s čím se e-shopeři nejčastěji potýkají, jaké problémy řeší. Svými zkušenostmi pak pomáhají provozovat úspěšný online business našim klientům. Jeden z kolegů, který tento benefit využil, je Tomáš, který si založil e-shop se zdravou výživou. Proč jeho podnikání skončilo a jaké znalosti mu tato zkušenost přinesla?

23. červenec 2020

Příběh oXyShopu: marketingová specialistka

Lucka k nám nastupovala ještě při škole, a to na pozici koordinátorky školení a workshopů. Jaká byla její cesta k marketingové specialistce? Jak se jí podařilo skloubit práci se školou, a kam by ráda své kroky směřovala dál? Inspirujte se Lucčinou pracovitostí, odhodláním a trpělivou prací na sobě.

12. červenec 2020

Jak se nám pracovalo z domu v čase nouzového stavu

V oXyShopu je běžným benefitem u většiny specializací možnost využít home office jedenkrát týdně. Stejně jako mnohé další firmy, i my jsme si díky nouzovému stavu vyzkoušeli na 9 týdnů full remote spolupráci. Od návratu diskutujeme o tom, jaký pro nás tento experiment byl, co jsme se naučili a zda má pro nás spolupráce na dálku i nějaká úskalí. Přečtěte si nejdůležitější postřehy, které jsme získali pomocí interní ankety a diskusního setkání s vedoucími týmů.

3. červenec 2020
Celkem 50 záznamů
<<Předchozí1239Další>>