Otevřít

Jak vytvoříme váš úspěšný e-shop

Představte nám svůj obchodní nápad a my jej zrealizujeme

Jak tvoříme úspěšné e-shopy na míru?

Každý nový e-shop na míru řešíme ve třech fázích. V úvodu chceme pochopit vaše podnikání a společně si nastavit strategii a cíle projektu. Díky tomu urychlíme v dalších fázích samotný vývoj e-shopu a usnadníme jeho dlouhodobý rozvoj.

Strategie

target1

V první fázi zjistíme vaše představy, cíle, poznáme váš sortiment a také zákazníky. Podíváme se na možnosti napojení vašich interních i externích systémů a na základě těchto informací zpracujeme předimplementační analýzu.

Vývoj

programming

V druhé fázi se pustíme do vývoje - od řešení designu a grafiky e-shopu, přes UX, funkcionality na míru a napojení na systémy třetích stran, až po testování a optimalizaci.

Spuštění a rozvoj

online marketing

Jakmile máme vývojovou a testovací fázi za sebou, spustíme váš nový e-shop a náš tým expertů na online marketing se věnuje jeho dalšímu rozvoji. E-shop na míru neustále zdokonalujeme. Vymýšlíme a navrhujeme nové způsoby, jak zákazníky zaujmout a jak je lépe udržet.

1. fáze - strategie a analýza

grey_telefon2
grey_telefon2

1 | Dejte nám o sobě vědět

Kontaktujte nás a my vám obratem zavoláme zpět a domluvíme si schůzku.

grey_kontakt
grey_kontakt

2 | Probereme vaše představy, podrobně

Budeme chtít zjistit o vašem nápadu maximum. Zajímá nás, jak si svůj nový e-shop představujete a co od něj očekáváte. Na jakého zákazníka cílíte, čeho chcete dosáhnout. Často nekončíme u jedné schůzky, ale jdeme do hloubky v rámci strategických workshopů a analýz, které jsou podkladem pro předimplementační analýzu.

analyza
analyza

4 | Získáte podrobnou analýzu

Bude-li potřeba, vypracujeme předimplementační analýzu. Najdete v ní obchodní i marketingové informace, stejně tak jako technickou dokumentaci: architekturu e-shopu, harmonogram a seznam jednotlivých modulů od způsobu platby až po logistiku. Dostanete závaznou cenu. Od této chvíle si budete naprosto jistí, kolik přesně za e-shop zaplatíte.

grey_nabidka
grey_nabidka

3 | Navrhneme konkrétní řešení

Dostanete od nás návrh konceptu a spolu s ním hrubý odhad ceny. Projdeme si je spolu, položku po položce, a to buď osobně, nebo telefonicky.

check
check

5 | Proběhnou poslední úpravy návrhu

Návrh budete moci doplnit o připomínky a požadavky. Můžeme společně upravit například harmonogram.

grey_spoluprace
grey_spoluprace

6 | Podepíšeme smlouvu

Dohodneme se na obchodních podmínkách naší spolupráce, detailně probereme možnost financování a nakonec spolu podepíšeme smlouvu.

2. fáze - vývoj a testování

grey-struktura
grey-struktura

7 | Navrhneme optimální strukturu e‑shopu

Navrhneme strukturu produktových kategorií a obsahových stránek. Vypracujeme doporučení pro intuitivní grafiku, tak aby se uživatel mohl na e-shopu snadno pohybovat.

grey-design
grey-design

8 | Domluvíme se na grafické podobě

Probereme spolu nasazení grafického vzhledu a vyladíme UX e-shopu tak, aby se na něm zákazníci snadno orientovali a nakoupili.

grey_napojeni2
grey_napojeni2

9 | Propojení e-shopu s ERP

O technickou stránku nasazení informačního podnikového systému se postaráme my - oslovíme implementátora a připravíme s ním napojení ERP na váš nový e-shop.

Mám zájem o e-shop na míru

Mám zájem o e-shop na míru

3. fáze - Spuštění a rozvoj

grey_graf
grey_graf

10 | Optimalizace a dlouhodobý rozvoj

Aby e-shop dobře fungoval, je nutné o něj pečovat. Postaráme se o pravidelnou optimalizaci kódu i přidání nových funkcí.

grey_spusteni
grey_spusteni

11 | Nakopneme váš nový e-shop k prodejům

Spuštěním e-shopu tvrdá práce teprve začíná. Náš online marketingový tým se postará o to, aby byl váš nový e-shop na internetu vidět. Pomůžeme vám s tvorbou celé kampaně nebo s nastavením jednotlivých online marketingových kanálů: SEO, PPC, E-mailing a dalších.

Tvorbu e-shopů na míru máme v malíčku

Experti inhouse

orange-palec
orange-palec

Od analýz přes grafiku a implementaci až k optimalizacím a marketingové podpoře. Máme vlastní experty inhouse. Spolupracujeme ale i s nejlepšími externími specialisty a ověřenými partnery tam, kde to pro vás je výhodné.

Dodržujeme termíny

orange-calendar
orange-calendar

Umíme řídit projekty a smluvně garantovat jejich termín dokončení. Umíme smluvně garantovat doby odezvy a řešení požadavků. Kdykoliv nás můžete osobně navštívit nebo nahlédnout do vašeho helpdesku s celou historií projektu.

Kapacity a zkušenosti pro váš růst

orange-proces
orange-proces

Ze zkušeností víme, jaké překážky vás potkají ve fázích růstu a přizpůsobíme se jim. Porozumíme i složitým firemním procesům.

Zkušenosti s napojením interních i externích systémů

orange-connect
orange-connect

Napojili jsme už více než 30 ERP a další přibývají, od SAPu a Navisionu přes ESO9, Abra, Helios, Vario až po třeba Money a Pohodu.

Jak u nás probíhá tvorba e-shopu na míru?

Nechejte nám na sebe kontakt. Ozveme se vám a společně to probereme.