Otevřít

Sledujte novinky z oboru a oXyShopu

Trendy, tipy a sem tam i něco ze zákulisí

Gastronom - moderní e-commerce řešení usnadňující nákupy

Po letech v e-commerce chtěl Gastronom změnit nevyhovující e-shopové řešení a najít takové, které bude moderní a pomůže firmě nastartovat další růst. Pro Gastronom jsme vyvinuli napojení na ERP systém ESO9, vymysleli jsme funkcionality na míru a pustili jsme se i do výkonnostních kampaní. Čemu konkrétně se věnujeme a co je výsledkem spolupráce?

27. říjen 2020

Velké srovnání platebních bran 2020

Zakládáte vlastní e-shop a přišel na řadu výběr platební brány, nebo snad přemýšlíte, jestli by vám jiný poskytovatel nenabídl lepší podmínky? Právě pro vás jsme připravili srovnání nejznámějších platebních bran na českém trhu. Ve srovnání jsou zahrnuty platební brány ComGate, PayU, GoPay, ThePay, Pays, GP Webpay.

20. říjen 2020

Díky kterým nástrojům bude váš e-commerce business úspěšný?

Jak co nejefektivněji postavit celý e-shop a mít přitom pod kontrolou businessová data, logistiku či vyřizování reklamovaného zboží? Jak zvládnout affiliate nebo proč využívat chatboty? Na to se zaměřila online konference Efektivní nástroje pro podnikatele, která se uskutečnila 7. října 2020. A my jsme rádi, že jsme na ní mohli účastníkům předat své know-how. Bez kterých nástrojů se v e-commerce neobejdete?

12. říjen 2020

Alimpex - technicky vyladěný B2B e-shop

Alimpex již v roce 2005 věřil, že digitalizace a e-commerce je obrovskou příležitostí pro jejich B2B podnikání. Ve spuštění e-shopu vidělo vedení společnosti nejen možnost, jak být neustále dostupní pro své zákazníky, ale také, jak zvýšit efektivitu nákupních i obchodních procesů. Jaké funkcionality na míru jsme implementovali, abychom těchto cílů dosáhli? A co bylo výsledkem spolupráce?

30. září 2020
Celkem 324 záznamů