Otevřít

Sledujte novinky z oboru a oXyShopu

Trendy, tipy a sem tam i něco ze zákulisí

Marketplaces – co jsou zač a proč dobývají svět e-commerce?

Na největších světových marketplaces se v roce 2020 prodalo zboží v přepočtu za 59,5 bilionů korun. Prodeje na těchto tržištích představovaly podle analýzy Digital Commerce 360 přesně 62 % veškerého světového online prodeje. O rok předtím to přitom bylo 50 % a výhledově se minimálně na příštích 5 let předpovídá podobně prudký nárůst.

14. duben 2021

Velké srovnání fulfillment firem 2021

Plánujete spustit nový e-shop, nebo se v e-commerce už nějakou chvíli pohybujete, a chcete logistiku nechat na specialistech? Připravili jsme pro vás srovnání vybraných fulfillment firem. Zjistíte, kolik u nich stojí zpracování objednávky, jakou mají skladovou kapacitu i jestli nabízí dopravu do zahraničí. Projděte si srovnání a sami si vyberte partnera, který vám nejvíce sedne.

25. březen 2021

Společnost oXyShop v roce 2020 zaznamenala rekordní růst a zvýšila počet uzavřených zakázek o 102,8 %

Brno, 1. března 2021 – oXyShop v minulém roce kompletně změnil obchodní strategii a zvýšil počet uzavřených smluv o 102,8 %. Prohloubil partnerskou spolupráci s klienty a zaměřil se na komplexní e-commerce řešení. U každé zakázky aktivně pracuje s business consultingem a pomáhá svým klientům v růstu. Pokračuje tak v transformaci z dodavatele e-shopového řešení na partnera pro úspěšný online business.

10. březen 2021
Celkem 337 záznamů