Otevřít

Sledujte novinky z oboru a oXyShopu

Trendy, tipy a sem tam i něco ze zákulisí

Je krize vhodná doba pro digitalizaci a vstup do online prostředí?

Digitalizace. Děje se, nebo o ní spíš hodně mluvíme? V době před pandemií jsme o ní více mluvili. Pro řadu firem to byl moc velký a často odkládaný krok, zásah do interních procesů a celého fungování firmy. A firmy jsou jako lidé, nemají rády změny. Pandemie COVID-19 rozdala nové karty, zavřela řadu kamenných prodejen a přesunula Čechy na internet. Digitalizace se děje. Teď!

7. duben 2020

Jak pracovat s marketingovým rozpočtem v době pandemie

Spousta e-shoperů si klade otázku, jak se vyvíjí trh e-commerce, a jaký to má vliv na nákupní chování. Je momentálně doba, kdy lidé nakupují hodně, málo, vůbec nebo stejně? Záleží na tom, jaký má e-shop sortiment? A jak na základě těchto informací správně alokovat marketingový rozpočet? Na to se vám pokusíme odpovědět v tomto článku.

25. březen 2020

oXyShop pomáhá: Bezplatné nasazení bezkontaktních plateb na váš e-shop

Vzhledem k nelehké situaci, kterou nejen v e-commerce procházíme, je nezbytné nabídnout zákazníkům e-shopu možnost platby bezkontaktně. Stojíme při vás a chceme, aby vaše online podnikání mohlo v těchto dnech fungovat co nejlépe. Proto jsme se rozhodli přijít s časově omezenou nabídkou - do konce dubna vám zprovozníme platební bránu ComGate zdarma. Vy tak můžete dopřát svým zákazníkům bezpečné, rychlé a pohodlné internetové nakupování.

18. březen 2020

Jak připravit e-shop na fungování při pandemii koronaviru

I v této složité době je oXyShop s vámi. Naším cílem je, aby vaše internetové podnikání během platnosti vládních opatření fungovalo co nejlépe, bylo bezpečné a vyhovovalo všem pravidlům. Proto vám přinášíme tipy a doporučení, jak v těchto dnech postupovat. Jsme připraveni s vámi další kroky konzultovat a pomoci vám.

17. březen 2020
Celkem 290 záznamů