Otevřít

Sledujte novinky z oboru a oXyShopu

Trendy, tipy a sem tam i něco ze zákulisí

Jak začít s reklamní strategií v online prostředí? – Landing page

V předchozích dílech našeho seriálu jsme se věnovali sortimentu, zákazníkům i jednotlivým marketingovým kanálům napříč komunikačním mixem. V posledním článku jsme se věnovali kreativě ve fázi See. Teď nás před fází Think čeká důležitý mezistupěň – tzv. vstupní stránka neboli landing page, na kterou se zákazníci prokliknou z akvizičních marketingových kanálů, například z Facebooku. Jak má vypadat kreativa pro landing page? Jak může zákazníky posunout do fáze Think a ideálně i Do?

2. listopad 2020

Gastronom - moderní e-commerce řešení usnadňující nákupy

Po letech v e-commerce chtěl Gastronom změnit nevyhovující e-shopové řešení a najít takové, které bude moderní a pomůže firmě nastartovat další růst. Pro Gastronom jsme vyvinuli napojení na ERP systém ESO9, vymysleli jsme funkcionality na míru a pustili jsme se i do výkonnostních kampaní. Čemu konkrétně se věnujeme a co je výsledkem spolupráce?

27. říjen 2020

Velké srovnání platebních bran 2020

Zakládáte vlastní e-shop a přišel na řadu výběr platební brány, nebo snad přemýšlíte, jestli by vám jiný poskytovatel nenabídl lepší podmínky? Právě pro vás jsme připravili srovnání nejznámějších platebních bran na českém trhu. Ve srovnání jsou zahrnuty platební brány ComGate, PayU, GoPay, ThePay, Pays, GP Webpay.

20. říjen 2020

Díky kterým nástrojům bude váš e-commerce business úspěšný?

Jak co nejefektivněji postavit celý e-shop a mít přitom pod kontrolou businessová data, logistiku či vyřizování reklamovaného zboží? Jak zvládnout affiliate nebo proč využívat chatboty? Na to se zaměřila online konference Efektivní nástroje pro podnikatele, která se uskutečnila 7. října 2020. A my jsme rádi, že jsme na ní mohli účastníkům předat své know-how. Bez kterých nástrojů se v e-commerce neobejdete?

12. říjen 2020
Celkem 320 záznamů