Otevřít

Sledujte novinky z oboru a oXyShopu

Trendy, tipy a sem tam i něco ze zákulisí

Jak začít s reklamní strategií v online prostředí? Shrňme si nejdůležitější informace

Účinné a efektivní reklamy nejsou dílem múzy, ale promyšlené reklamní strategie, ze které veškerá marketingová komunikace vychází. Jak k tomu správně přistoupit, tomu jsme se věnovali v osmidílné sérii – a tu vám dnes krok za krokem shrneme. Ke každému jednotlivému kroku přidáváme i odkaz na článek, který se danému tématu věnuje podrobně.

10. únor 2021

Jak vybrat vhodnou zemi pro expanzi e-shopu do zahraničí

Je vám český trh malý a zvažujete expanzi vašeho e-shopu do zahraničí? Pak asi přemýšlíte nad tím, do které země zamířit. Kvalitní příprava je na místě. Přece nebudete investovat do expanze, když nemáte jasno o tamní konkurenci, tržním potenciálu, velikosti cílové skupiny nebo cenové hladině. Jak tedy vybrat zemi, aby expanze byla úspěšná?

3. únor 2021

Velké srovnání dopravců 2021

Rozjíždíte nový e-shop a přemýšlíte, jaký způsob dopravy svým zákazníkům nabídnete? Nebo vás zajímá, jestli by vám jiný dopravce nenabídl lepší podmínky? Dali jsme pro vás dohromady přehledné srovnání nejznámějších dopravců v Česku. Dozvíte se v něm, jaký mají firmy ceník, kolik mají v Česku výdejních míst i zda nabízí například možnost večerního doručení. Porovnejte si dopravce jednoho vedle druhého. Rozhodování pak bude mnohem jednodušší.

20. leden 2021

Jak jsme se s NaCesty.cz vydali opět na cesty

Od loňského jara až doposud je postavená celá oblast cestovního ruchu tak trochu na hlavu. Jsou ale lidé, firmy a – v našem případě – klienti, pro které krize znamená příležitost. Naše spolupráce s NaCesty.cz je zářným příkladem toho, že aktivní přístup, poctivá práce a prozákaznické chování jsou tím ideálním mixem, který dostává businessy zpátky do sedla.

12. leden 2021

Omnichannel, virtuální realita a sázka na udržitelnost: 10 e-commerce trendů, které byste v roce 2021 neměli minout

E-commerce je jako rozjetý vlak, který se nehodlá zastavit. Světová i česká e-commerce rok od roku rapidně stoupá a letošní rok k tomu velkou mírou přispěl. V době, kdy jsme museli ve velkém zůstat doma, se zákazníci z offlinu přesunuli do online prostředí a zůstanou v něm i v příštím roce. A protože se e-commerce neustále vyvíjí, dá se čekat příchod hned několika nových trendů. Jaké to jsou a proč byste je měli vyzkoušet? Inspirujte se naším výběrem a vynikněte mezi silnou konkurencí.

5. leden 2021
Celkem 329 záznamů