Otevřít

Sledujte novinky z oboru a oXyShopu

Trendy, tipy a sem tam i něco ze zákulisí

Jak začít s reklamní strategií v online prostředí? Shrňme si nejdůležitější informace

Účinné a efektivní reklamy nejsou dílem múzy, ale promyšlené reklamní strategie, ze které veškerá marketingová komunikace vychází. Jak k tomu správně přistoupit, tomu jsme se věnovali v osmidílné sérii – a tu vám dnes krok za krokem shrneme. Ke každému jednotlivému kroku přidáváme i odkaz na článek, který se danému tématu věnuje podrobně.

10. únor 2021

Jak začít s reklamní strategií v online prostředí? – Oslňte zákazníky ve fázi Do, Care

V předchozích dílech seriálu jsme vám ukázali, jak oslovit zákazníky v prvních fázích SEE a THINK. Už tedy víte, jak přitáhnout cílovou skupinu a ukázat jí, proč jste zrovna vy nejlepší. Teď je na čase zjistit, jak si zákazníky udržet i v posledních dvou fázích DO a CARE. Zajímá vás, na co se zaměřit, aby u vás zákazníci nakoupili nejen jednou, ale aby se k vám rádi vraceli? Ukážeme vám, jak na to.

22. prosinec 2020

Jak začít s reklamní strategií v online prostředí? - Přesvědčte zákazníky ve fázi THINK

V předchozích dílech seriálu jsme se po sortimentu, zákaznících a komunikačním mixu věnovali hlavně kreativě v různých fázích nákupního procesu. Dozvěděli jste se, jak být vidět a zaujmout vaši cílovou skupinu. Teď je třeba ji ve fázi THINK přesvědčit, že vaše produkty nebo služby jsou ty nejlepší. Prozradíme vám, jak toho dosáhnout.

15. prosinec 2020

Jak začít s reklamní strategií v online prostředí? – Landing page

V předchozích dílech našeho seriálu jsme se věnovali sortimentu, zákazníkům i jednotlivým marketingovým kanálům napříč komunikačním mixem. V posledním článku jsme se věnovali kreativě ve fázi See. Teď nás před fází Think čeká důležitý mezistupěň – tzv. vstupní stránka neboli landing page, na kterou se zákazníci prokliknou z akvizičních marketingových kanálů, například z Facebooku. Jak má vypadat kreativa pro landing page? Jak může zákazníky posunout do fáze Think a ideálně i Do?

2. listopad 2020
Celkem 40 záznamů
<<Předchozí1237Další>>